czwartek 09 Lip 2020

GABINET FIZYKOTERAPII I REHABILITACJI

mgr Agnieszka Graca-Rogowiec

O MNIE:

Nazywam się Agnieszka Graca-Rogowiec.

 Jestem absolwentką:

  • Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, którą ukończyłam w 2005 roku z tytułem licencjata;
  • Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie w 2008 roku uzyskałam tytuł magistra.
  • W latach 2005-2008 pogłębiałam swoją wiedzę i zdobywałam doświadczenie pracując w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem.
  • W 2007 r. ukończyłam kurs podstawowy PNF (polega on na przywróceniu utraconej funkcji. Postrzega chorego w sposób całościowy, wykorzystując do terapii silne i zdrowe części ciała, co umożliwia bezbolesną pracę. Ruchy stosowane w tej metodzie są zgodne z naturalną pracą mięśni i stawów.
  • W październiku 2012 roku ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami oraz indonezyjski masaż stemplami ziołowymi, a także otworzyłam swój gabinet, do którego serdecznie zapraszam, nie tylko chorych ludzi z dysfunkcjami, ale także tych którzy cenią sobie relaks i spokój.

Jestem mamą dwójki dzieci i wiem jak cenny jest czas, dlatego pragnę wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjenta i dostosować się do jego potrzeb i wymagań ustalając dogodny termin wizyty. W swojej ofercie mam nie tylko szereg masaży, ale także nowoczesny sprzęt do fizykoterapii (pole magnetyczne, ultradźwięki, laser, różne rodzaje prądów, lampa Sollux).

Od 2014 roku jestem także instruktorem masażu Shantala dla niemowląt i małych dzieci. Jest to tak zwany "dotyk miłości" rodzica do dziecka. Poprzez masaż rodzic daje dziecku poczucie miłości, akceptacji, poczucie własnej wartości, co jest podstawą do prawidłowego rozwoju dziecka. Tworzy się bardzo głęboka więź pomiędzy rodzicem, a dzieckiem które jest masowane

Zapraszam serdecznie!


Gabinet będzie czynny nie tylko w wyznaczonych porach i godzinach, ale także po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Dojazd do domu pacjenta.

Konsultacje gratis.