mgr AgnieszkaRogowiec

Pomagam, gdy doskwiera Ci ból,
relaksuję, gdy potrzebujesz odprężenia.

Nazywam się Agnieszka Graca-Rogowiec. Fizjoterapią interesowałam się już jako dziecko. Od początku wiedziałam, że chcę pomagać ludziom. 18 lat temu podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów w Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

mgr AgnieszkaRogowiec

W trakcie studiów odbyłam półroczny staż w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum UJ. Tam zdobyłam dodatkową wiedzę i niezbędne doświadczenie. Przyjmowałam pacjentów z różnymi schorzeniami i urazami. To tam, w gabinecie, poznawałam ludzi i ich historie.

Praca fizjoterapeuty od zawsze sprawiała mi przyjemność – każdy przypadek był inny, nie zawsze łatwy, a moim zadaniem było zrobić wszystko „żeby przestało boleć”. Od początku moim celem jest także uświadamianie pacjentów – zwracam uwagę na prawidłową postawę ciała, polecam masaże, które znacznie przyczyniają się do lepszego samopoczucia, a także ćwiczenia rehabilitacyjne, które często uśmierzają ból lepiej niż lekarstwa.

Po stażu dostałam propozycję przedłużenia współpracy z Kliniką. Przejęłam etat mgr Rafała Kota – pracującego wówczas z polską kadrą skoczków narciarskich. W tygodniu opiekowałam się pacjentami, szukałam rozwiązania ich problemów zdrowotnych. Weekendami studiowałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W międzyczasie brałam udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych.

Wciąż ucząc się i nabywając nowego doświadczenia marzyłam o własnym gabinecie. I udało się, 15 października 2012 roku otworzyłam miejsce dla osób po urazach, cierpiących na różnego rodzaju schorzenia i bóle, ale także i tych, którzy potrzebują rehabilitacji czy masażu leczniczego.

W 2017 roku dołączyłam do zespołu lekarskiego Samodzielnego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Białym Dunajcu. Od poniedziałku do piątku przyjmuję w Pracowni Fizjoterapii na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Robię to, co kocham już przeszło 20 lat. Na swojej drodze spotkałam wielu ludzi z różnymi problemami i wiem jedno – nie ma sytuacji bez wyjścia. Szukam rozwiązania tak długo aż się uda, bo chcę Ci pomóc. Jestem w tym miejscu dzięki pacjentom, którzy mi zaufali, rodzinie, bliskim, którzy we mnie wierzyli i dzięki swojej determinacji. Nie spoczywam na laurach, ciągle szukam nowych dróg rozwoju, śledzę działania światowej fizjoterapii stosując w gabinecie innowacyjne metody leczenia.

Nie lekceważ swoje stanu zdrowia, jeśli doskwiera ci ból, masz długotrwale napięte mięśnie, problemy z chodzeniem, kręgosłupem, cierpisz na stres – umów się na wizytę. Wiem, że możesz czuć się lepiej i chętnie Ci w tym pomogę.

Masaż kamieniami bazaltowymi ma idealny wpływ na skórę. Zostaje oczyszczona z toksyn i innych produktów przemiany materii, staje się lepiej dotleniona i odżywiona.

Masaż kamieniami bazaltowymi ma idealny wpływ na skórę. Zostaje oczyszczona z toksyn i innych produktów przemiany materii, staje się lepiej dotleniona i odżywiona.

  • Masaż kamieniami - wyścig energii
  • Dla kogo on jest, może dla Ciebie
  • Czy kolor kamieni ma wpływ na wybór prezydenta?
  • Co się stanie gdy kamienie będą za gorące?
Kontakt ze mną

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae, ultricies eget, tempor sit amet, ante. Donec eu libero sit amet quam egestas semper. Aenean ultricies mi vitae est. Mauris placerat eleifend leo.

{IMAGE_ALT}

05-12-2020

Proste plecy - ćwiczenia i zabiegi dla osób mających problem z garbieniem się.

Garbienie się to jedna z najczęściej występujących nieprawidłowości. Dziś już nie tylko u doro-słych. Obserwuje się coraz większy odsetek dzieci w wieku szkolnym, które mają problem z kręgosłupem, koordynacją ruchową...

{IMAGE_ALT}

05-12-2020

Jak pozbyć się cellulitu? Nowość na rynku - fala uderzeniowa.

Cellulit, inaczej tzw. skórka pomarańczowa to problem, z którym mierzą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni (choć rzadziej). Występuje ono zazwyczaj na skutek: braku ruchu i siedzącego trybu życia, nadmiaru...

{IMAGE_ALT}

05-12-2020

Jak niwelować stres przy pomocy masażu? Innowacyjne techniki relaksacyjne.

Stres w XXI wieku stał się chorobą cywilizacyjną, związaną z niewłaściwym trybem życia. Natłok pracy i obowiązków domowych często wywołuje napięcia i frustracje wpływające nie tylko na na-szą kondycję fizyczną...

×
Do góry