Jak pozbyć się cellulitu? Nowość na rynku - fala uderzeniowa.

Cellulit, inaczej tzw. skórka pomarańczowa to problem, z którym mierzą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni (choć rzadziej). Występuje ono zazwyczaj na skutek: braku ruchu i siedzącego trybu życia, nadmiaru soli i cukru w diecie, a także gdy nałogowo palimy papierosy, mamy problemy z krążeniem czy zaburzenia hormonalne w organizmie.

Czytaj dalej...

Proste plecy - ćwiczenia i zabiegi dla osób mających problem z garbieniem się.

Garbienie się to jedna z najczęściej występujących nieprawidłowości. Dziś już nie tylko u dorosłych. Obserwuje się coraz większy odsetek dzieci w wieku szkolnym, które mają problem z kręgosłupem, koordynacją ruchową, a także utrzymaniem prostej sylwetki. To wady, które nieleczone mogą pozostać na zawsze, a ich skutki odczujemy zwłaszcza w wieku starczym. Dlatego warto zwracać uwagę na naszą postawę i korygować błędy jak najszybciej.

Czytaj dalej...

Jak niwelować stres przy pomocy masażu? Innowacyjne techniki relaksacyjne.

Stres w XXI wieku stał się chorobą cywilizacyjną, związaną z niewłaściwym trybem życia. Natłok pracy i obowiązków domowych często wywołuje napięcia i frustracje wpływające nie tylko na naszą kondycję fizyczną, ale i psychiczną, Dlatego ważne jest, aby niwelować przyczyny stresu i za-pobiegać sytuacjom, które wywołują w nas nerwowość.

Czytaj dalej...