mgr Agnieszka Graca-Rogowiec

Pomagam, gdy doskwiera Ci ból,
relaksuję, gdy potrzebujesz odprężenia.

Nazywam się Agnieszka Graca-Rogowiec. Fizjoterapią interesowałam się już jako dziecko. Od początku wiedziałam, że chcę pomagać ludziom. W 2002 roku podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów w Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

W trakcie studiów odbyłam półroczny staż w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum UJ. Tam zdobyłam dodatkową wiedzę i niezbędne doświadczenie. Przyjmowałam pacjentów z różnymi schorzeniami i urazami. To tam, w gabinecie, poznawałam ludzi i ich historie.

Praca fizjoterapeuty od zawsze sprawiała mi przyjemność – każdy przypadek był inny, nie zawsze łatwy, a moim zadaniem było zrobić wszystko „żeby przestało boleć”. Od początku moim celem jest także uświadamianie pacjentów – zwracam uwagę na prawidłową postawę ciała, polecam masaże, które znacznie przyczyniają się do lepszego samopoczucia, a także ćwiczenia rehabilitacyjne, które często uśmierzają ból lepiej niż lekarstwa.

Po stażu dostałam propozycję przedłużenia współpracy z Kliniką. Przejęłam etat mgr Rafała Kota – pracującego wówczas z polską kadrą skoczków narciarskich. W tygodniu opiekowałam się pacjentami, szukałam rozwiązania ich problemów zdrowotnych. Weekendami studiowałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W międzyczasie brałam udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych.

Gabinet Rehabilitacyjny

Wciąż ucząc się i nabywając nowego doświadczenia marzyłam o własnym gabinecie. I udało się, 15 października 2012 roku otworzyłam miejsce dla osób po urazach, cierpiących na różnego rodzaju schorzenia i bóle, ale także i tych, którzy potrzebują rehabilitacji czy masażu leczniczego. W 2017 roku dołączyłam do zespołu lekarskiego Samodzielnego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Białym Dunajcu. Od poniedziałku do piątku przyjmuję w Pracowni Fizjoterapii na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Robię to, co kocham już przeszło 20 lat. Na swojej drodze spotkałam wielu ludzi z różnymi problemami i wiem jedno – nie ma sytuacji bez wyjścia. Szukam rozwiązania tak długo aż się uda, bo chcę Ci pomóc. Jestem w tym miejscu dzięki pacjentom, którzy mi zaufali, rodzinie, bliskim, którzy we mnie wierzyli i dzięki swojej determinacji. Nie spoczywam na laurach, ciągle szukam nowych dróg rozwoju, śledzę działania światowej fizjoterapii stosując w gabinecie innowacyjne metody leczenia.

Nie lekceważ swoje stanu zdrowia, jeśli doskwiera ci ból, masz długotrwale napięte mięśnie, problemy z chodzeniem, kręgosłupem, cierpisz na stres – umów się na wizytę. Wiem, że możesz czuć się lepiej i chętnie Ci w tym pomogę.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu. Skorzystaj z usług fizjoterapeuty, odwiedź Gabinet Rehabilitacyjny w Szaflarach!

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś! Zapomnij o bolącym kręgosłupie i problemach z poruszeniem się. Znajdź rozwiązanie, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Pomogę ci na nowo odzyskać sprawność fizyczną.

  • Gabinet stacjonarny - bez dojazdu do klienta.
  • Innowacyjne metody leczenia, dobrane indywidualnie do pacjenta.
  • 20 lat doświadczenia z pacjentami o różnych problemach zdrowotnych.
  • Wiedza zdobywana podczas pracy w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum UJ.
Kontakt ze mną

Pani Agnieszka pomogła mi zwalczyć ból kręgosłupa. Pokazała mi ćwiczenia, które mogę wykonywać w domu i czuć się lepiej. W końcu wstaję z krzesła bez uciążliwego dyskomfortu.

{IMAGE_ALT}

05-12-2020

Proste plecy - ćwiczenia i zabiegi dla osób mających problem z garbieniem się.

Garbienie się to jedna z najczęściej występujących nieprawidłowości. Dziś już nie tylko u dorosłych. Obserwuje się coraz większy odsetek dzieci w wieku szkolnym, które mają problem z kręgosłupem, koordynacją ruchową...

{IMAGE_ALT}

05-12-2020

Jak pozbyć się cellulitu? Nowość na rynku - fala uderzeniowa.

Cellulit, inaczej tzw. skórka pomarańczowa to problem, z którym mierzą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni (choć rzadziej). Występuje ono zazwyczaj na skutek: braku ruchu i siedzącego trybu życia, nadmiaru...

{IMAGE_ALT}

05-12-2020

Jak niwelować stres przy pomocy masażu? Innowacyjne techniki relaksacyjne.

Stres w XXI wieku stał się chorobą cywilizacyjną, związaną z niewłaściwym trybem życia. Natłok pracy i obowiązków domowych często wywołuje napięcia i frustracje wpływające nie tylko na naszą kondycję fizyczną...

×
Do góry